Електромобілі Audi вже приносять компанії прибуток, порівняний з автомобілями з ДВЗ

Компанія Audi почала отримувати адекватний прибуток від електромобілів. Про це заявив генеральний директор Audi Маркус Дюсман.

Зі слів топ-менеджера, незважаючи на дефіцит напівпровідникових чіпів у першому півріччі 2021 року німецька марка змогла випустити більше 50 000 автомобілів й продемонструвати хороші фінансові показники.

У порівнянні з доковідним 2019 роком прибуток компанії виріс на 10,7%. Звичайно, у світлі проблем з автомобільними чіпами друге півріччя буде не таким успішним, але у першій половині 2021 року Audi забезпечила німецькому концерну понад 25% операційного прибутку.

Згідно зі стратегією електрифікації концерну Volkswagen, з 2026 року електричними будуть всі нові моделі Audi. При цьому повністю відмовитися від ДВЗ марка планує тільки у 2033 році.

Зі слів Дюсмана, на даному етапі Audi необхідно зосередитися на розробках, які прискорять появу власної платформи для електромобілів. Також він спростував чутки про наміри концерну відмовитися від марок Bentley, Ducati та Lamborghini. У майбутньому Audi розраховує домогтися синергетичного ефекту від їх використання.

Прочитано 39 раз
Доставка по всей Украине

Доставка по всей Украине

Оперативная обработка заказов

Оперативная обработка заказов

Наличие товара на складе

Наличие товара на складе