В Ізраїлі почнуть виготовляти важкі водневі бойові безпілотники

Ізраїльський виробник безпілотних літальних апаратів HevenDrones та американська компанія Plug Power, яка спеціалізується на водневих паливних елементах, підписали угоду про спільне виробництво важких водневих безпілотників.

Компанія Plug Power займається розробкою нових паливних елементів на основі своєї водневої системи ProGen, завдяки яким партнери розраховують збільшити час та дальність польоту бойових дронів нового покоління.

«Ми вважаємо, що поєднання нашої провідної технології паливних елементів разом із вражаючими технологіями безпілотних літальних апаратів, які розробляє HevenDrones, створює захоплюючий потенціал у цій галузі, що швидко росте», – зазначив керівник бізнес-підрозділу мобільних рішень електроживлення Plug Power Кейт Шмід.

«Ми раді об'єднати зусилля зі світовим лідером у галузі паливних елементів та вважаємо, що у поєднанні з нашими передовими технологіями у галузі важких безпілотних літальних апаратів ми можемо створити переконливе партнерство, яке виведе технології дронів на новий рівень», – сказав у свою чергу генеральний директор HevenDrones Бенціон Левінсон.

Компанія HevenDrones обрана міністерством оборони Ізраїлю для розробки парку безпілотних літальних апаратів на водневому паливі. 

Прочитано 42 раз
Доставка по всей Украине

Доставка по всей Украине

Оперативная обработка заказов

Оперативная обработка заказов

Наличие товара на складе

Наличие товара на складе