Британія побудує лагуну з приливними підводними турбінами загальною потужністю 320 МВт

В Уельсі(Велика Британія) біля узбережжя Суонсі побудують лагуну з сучасними приливними підводними турбінами загальною потужністю 320 МВт. Об’єкт зведуть в рамках проєкту Blue Eden, який реалізує Міжнародний консорціум, очолюваний валлійською компанією DST Innovations.

Нещодавно спроєктована споруда, яку встановлять на набережній Суонсі, матиме протяжність 9,5 км.

Лагуна є частиною проєкту Blue Eden, який буде реалізований у три етапи протягом 12 років. Проєкт матиме у собі завод площею 60 000 кв. м з виробництва високотехнологічних акумуляторів для зберігання відновлюваної енергії, систему зберігання енергії, а також плавучу сонячну електростанцію площею 72 000 кв. м, яка допомагатиме компенсувати викиди CO2 приблизно на два мільйони кілограмів на рік. Це буде найбільший у Великобританії об'єкт такого роду з потенціалом для розширення.

Також проєкт передбачає будівництво центр обробки даних площею 94 000 кв. м, що зберігатиме, оброблятиме та надаватиме мережеві можливості для критично важливих послуг, необхідних у сучасних операціях. Повністю оснащений джерелом безперебійного живлення з відновлюваних джерел енергії, цей центр стане першим у своєму роді у Великобританії.

102021 7pic1

Blue Eden включатиме також Центр досліджень океану та зміни клімату, який стане центром глобального передового досвіду та інновацій, плавучі купольні споруди, які стануть культурними та науковими центрами, житлові будинки на набережній на 5000 осіб та близько 150 плавучих, високоенергетичних екобудинків, закріплених на якорі у воді.

Всі будівлі та споруди, включаючи екобудинки, будуть розташовані вздовж лагуни. Проєкт створить понад 2500 постійних робочих місць і підтримає ще 16 000 робочих місць по всій Великобританії, одночасно створюючи додаткові робочі місця під час будівництва.

Прочитано 47 раз
Доставка по всей Украине

Доставка по всей Украине

Оперативная обработка заказов

Оперативная обработка заказов

Наличие товара на складе

Наличие товара на складе